KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE YÖNETİMİ

Medmar Mermer Madencilik San.ve Tic. A.Ş. mermer üretim ve satış süreçlerinde kardan önce müşteri memnuniyeti gözetilmektedir.

Şirketimiz; yüksek ürün kalitesi, sürekli iyileştirme ve verimlilik hedeflerini yıllardır titizlikle izlediği Kalite Yönetim Sistemi ile yürütmektedir.

Amacımız; planlanan üretim miktarı ve kalitesi ile birlikte faaliyetlerimizin devamlılığı sağlanırken; sürekli gelişimi ve iş güvenliği ile çalışanların sağlıklarının korunmasını, politika ve uygulamalarımız sayesinde çevreye olumsuz etkiye neden olmamak ve içinde yer alınan toplum için sürdürülebilir kalkınmayı sağlamaktadır.

Firmamız “Asıl Olan İnsan ve Doğa” anlayışı ve etik değerler ışığında etkin ve doğru karar vermeyi destekler. Uygun bir sistem kullanımı ile çevre, iş emniyeti ve sosyal yaşam ile beraber düşünülen bir parçadır. Hedeflerimize bu doğrultuda ulaşmak bizim temel felsefemizdir.

İyi bir sistem iyi bir başarı, iyi bir başarı iyi bir insan, iyi bir insan da iyi bir yönetim getirir.

Umulabilen kalite anlayışı yerine sürekli gelişim anlayışını hayata geçirmiş olmanın artılarını yaşıyoruz.

Başarımızı borçlu olduğumuz bir diğer nokta da sadece kalite departmanımızın kaliteden sorumlu olmadığını bilmek. En alttan en üste kadar her departman kendi kalitesinden sorumludur.

İşi en iyi bilen, o işi yapandır..

Medmar Mermer Madencilik San.ve Tic. A.Ş.;

  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı,
  • Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı varlık kaynağımız kabul etmeyi,
  • Teknolojik gelişmeleri ve değişiklikleri takip edip uygulamayı,
  • İhtiyaç duyulan kaynakları temin ederek üretim ve destek süreçlerinin her aşamasında, sistemin etkinliğinin arttırılması ve geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirmeyi,
  • İyileştirmeler için düzenli denetim ve değerlendirme programları yapmayı,
  • Üretim sürecinin sistematik olarak geliştirilmesi ile enerji tüketimini azaltmayı,
  • Her alanda eğitim imkanı sağlayarak ehliyetli ve yetenekli personel ve ekibi oluşturmayı ve bu ekibin kalitesini geliştirmeyi,
  • Çevreye ve etik değerlere önem vermeyi taahhüt etmektedir.
Web Tasarım ve Yazılım: Türk Bilişim
Yukarı Çık
ONLINE CONNECT